Ho Siong Hin
Er. Ho Siong Hin, Singapur’un İşyeri Güvenliği ve Sağlık Komiserliğini yapmaktadır(WSH). 2005 yılında Singapur'da WSH reform çabalarına liderlik etmek üzere görevine atanmıştır. Er. Ho, bir üye olarak hizmet verdiği endüstri liderliğindeki WSH Konseyi'nin yasal oluşumunda etkiliydi. Ayrıca, WSH Enstitüsü'nün kanıta dayalı bir temel sağlama, sektör için anlayışlı ve pratik çözümler misyonuyla kurulmasına da rehberlik etti. Er. Ho, WSH'deki sürekli gelişmelerin ancak kültür ve zihniyet değişikliği ile gerçekleşebileceğini kabul etti. 2015 yılında Singapur'daki Vizyon Sıfır hareketinin başlatılmasına yol açarak, işyerindeki tüm yaralanmaların ve hastalıkların önlenebileceği ve sıfır zararın mümkün olabileceği konusunda bir zihniyet oluşturmayı amaçladı. Tüm bu çabalar sayesinde Singapur'daki işyeri ölüm oranlarının 2004'te 100.000 kişinin yüzde 4.9'dan 2017 de yüzde 1.2'ye kayda değer bir azalma gerçekleşti.

Uluslararası alanda Er. Ho, ASEAN bölgesinde WSH standartlarını geliştirmek için Uluslararası Çalışma Örgütü ve Uluslararası Çalışma Müfettişleri Birliği (IALI) ile yakın bir şekilde çalışmaktadır. Er. Ho şu anda IALI Genel Sekreteri ve Birleşik Krallık'ta İş Güvenliği ve Sağlığı Kurumu Onursal Başkanlığı görevini yürütmektedir. Er. Ho 3 ila 6 Eylül 2017 tarihleri arasında Singapur'da düzenlenen 21. Dünya Sağlık ve Güvenlik Kongresi'nin başkanıydı.

Er. Ho, Profesyonel mühendisler kurulu başkanı, Singapur akreditasyon konseyi üyesi, Geçmiş mühendisler kurumu Başkanı dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlarda ve derneklerde çeşitli görevlerde bulunmaktadır. Yeni Zelanda, Auckland Üniversitesi'nden Mühendislik (Makine) Onur derecesiyle mezun oldu.